Trulli
शिक्षा/स्वास्थ्य

अभिभावकलाई शुल्क बुझाउन अपिल

निजी विद्यालयहरुले सरकारको निर्णय विपरित अभिभावकलाई मर्कामा पारेर शुल्क उठाउने निर्णय सार्वजनिक गरेका छन् । चैतको पहिलो सातापछि विद्यालय बन्द गरेका निजी विद्यालयहरुले लकडाउनको अवधिको समेत शुल्क लिने गरी विज्ञप्ति जारी गरेका हुन् । यता, सरकारले भने अब कहिले विद्यालय खोल्ने र भर्नासम्बन्धी कुनै पनि निर्णय सार्वजनिक गरेको छैन् ।
निजी तथा आवासीय विद्यालय अर्गनाइजेसन नेपाल प्याब्सन र राष्ट्रिय निजी तथा आवासीय विद्यालय एशोसियन नेपाल एन प्याब्सनले आइतबार संयुक्त विज्ञप्ति निकालेर शुल्क बुझाउन भनेका हुन् । विज्ञप्तिमा भनिएको छ, ‘२०७६ को बाँकी वक्यौता सम्भव भएसम्म चुक्ता गर्ने, २०७७ सालको विद्यालयलाई बुझाउनुपर्ने शुल्क भक्तानी गर्ने जस्ता आर्थिक गतिविधिमा सहभागि भई विद्यालयलाई अधिकतम सहयोग गरिदिनु हुन हार्दिक अपिल गर्दछौं ।

Trulli

Related Articles

प्रतिक्रिया लेख्नुहोस्

Back to top button