Trulli
Englishअन्यअपराधअर्थकर्णाली प्रदेशकला/साहित्यखेलकुदगण्डकी प्रदेशपरीक्षापरीक्षा तालिकापरीक्षाफलप्रदेश गतिविधिप्रदेश नं १प्रदेश नं २प्रदेश नं ५बाग्मती प्रदेशमनोरञ्जनमेरो शिक्षाराजनीतिविचार/अन्तरवार्ताविविधविश्वव्यक्ति/संस्थाशिक्षा/स्वास्थ्यसुदूरपश्चिम प्रदेशसूचना/जानकारी

कोरोनाको अवस्थाबारे बुझ्न मन्त्रीसहितको टोली सुदूरपश्चिममा

३० जेठ कैलाली । सुदूरपश्चिममा कोरोना परीक्षण र उपचार प्रभावकारी बनाउन भन्दै उद्योग, वाणिज्य तथा आपूर्तिमन्त्री लेखराज भट्ट सुदूरपश्चिम आएका छन् ।

मन्त्री भट्टको नेतृत्वमा उद्योग सचिव चन्द्र कुमार घिमिरे, राष्ट्रिय योजना आयोगका सदस्य सुशील भट्ट, लघु, घरेलु तथा साना उद्यमीहरूको प्रवर्द्धनमा सहकार्य गर्दै आएको युएनडिपीका प्रतिनिधिहरू सहितको एक उच्चस्तरीय टोली बिहीबार कैलालीको धनगढी आइपुगेको हो ।

Trulli

Related Articles

प्रतिक्रिया लेख्नुहोस्

Back to top button